Žákyně

Toto cvičení je zaměřeno na všestranný rozvoj dívek ve věku od 6 – 15 let. Snažíme se pěstovat smysl pro pravidelné cvičení jako základ zdravého vývoje jedince, smysl pro správné držení těla, cit pro hudbu a také schopnost adaptace v kolektivu. Dívky mají ve cvičebním programu zdokonalování se ve sportovní gymnastice, lehké atletice, hrají míčové hry, učí se nové formy zábavných her, cvičí aerobik. Všechna tato cvičení plně rozvíjí všestranné pohybové dovednosti dospívajících děvčat se zdravotním aspektem a jsou průběžně doplňována současnými sportovními novinkami. Nejšikovnější jsou zařazovány do družstva, které se účastní přeborů ve sportovní všestrannosti (závody ve sportovní gymnastice, atletice, šplhu a plavání) a přeborů ZZZ (zálesácký závod zdatnosti).

Cvičitelé

VladislavaAvramovová