Žáci

Cvičení žáků v oddíle sportovní všestrannosti je určeno pro kluky ve věku od 6 do 15 let a je doplňkem ke školní tělesné výchově. Naším cílem je přitáhnout kluky k pohybu, aby se stal jejich každodenní součástí života, aby měli z pohybu radost, rozvíjeli hravost a soutěživost.Hodiny cvičení jsou zaměřeny na rozvoj pohybových schopností, koordinace, vytrvalosti a síly přiměřeně k věku. Věnujeme se sportovní gymnastice (cvičení na gymnastickém nářadí), míčovým hrám, florbalu, atletice, šplhu a jiným sportovním hrám. Při cvičení jsou kluci rozdělení dle věku do skupin. Kluci se mohou zúčastnit přeborů ve sportovní všestrannosti (závody ve sportovní gymnastice, atletice, šplhu a plavání) a přeborů ZZZ (zálesácký závod zdatnosti).

Cvičitelé

MiroslavaLockerová