Gymnastky vítězně na memoriálu K. Parmy

V sobotu 25.5. 2019 se v Jindřichově Hradci uskutečnil Memoriál Karla Parmy. Závod je vypisován jako čtyřboj ve všech kategoriích a pro naše děvčata slouží jako generálka před krajskými přebory a bojem o nominaci na MČR.

Do závodu jsme přihlásili 5 děvčat, ale náročný závodní program v kombinaci s přípravou na Olympiádu dětí  a mládeže si vybrali svoji daň. U dvou děvčat se objevili drobné zdravotní komplikace a tak se závodu nezůčastnily.

Každá z přihlášených děvčat startovala v jiné kategorii. Po počátečním zmatku s rozcvičením vše zvládli velmi dobře.

Monika Sochová startovala ve spojené kategorii juniorek a žen a předvedla výborné sestavy na všech nářadích. V konečném součtu obsadila první místo.

Lucie Špidlenová startovala v kategorii žákyň VS4C a po výborném výkonu zejména na bradlech a kladině se jí poprvé povedlo probojovat na stupně vítězů a hned na první místo.

Julie Pospíšilová startovala v kategorii žákyň VS4B a bohužel se nevyvarovala dvou pádů na kladině a i když ostatní nářadí byla zacvičená velmi dobře bohužel to stačilo pouze na 12 místo.

Děvčatům se závod velmi podařil a budeme jim držet palce 8.6. 2019 ve Vrchlabí, kdy budou bojovat o postup na MČR v Praze Černošicích.

 

Trenérka Pavla Avramová

 

gymnastky_vítězně_na_memoriálu_K._Parmy